O firmie

Firma EURODORADZTWO powstała w styczniu 2016 roku z myślą o wsparciu podmiotów chcących realizować projekty dofinansowane ze środków pochodzących z Unii Europejskiej. Impulsem do utworzenia firmy były nowe możliwości zdobycia dofinansowania dla firm, jednostek samorządy terytorialnego czy osób fizycznych w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020. 

Obecnie firma specjalizuje się w pozyskiwaniu dofinansowania na projekty badawczo-rozwojowe dla przedsiębiorstw z całej Polski. 

Prowadzimy także działalność szkoleniową w szerokim zakresie, wraz z możliwością dofinansowania z funduszu usług rozwojowych. Naszym celem jest pomoc dla wszystkich zainteresowanych podmiotów od momentu zaistnienia pomysłu do końcowego rozliczenia projektu. Wiemy jak skomplikowane jest złożenie wniosku o dofinansowanie oraz rozliczenie projektu, dlatego chcemy za Państwa zajmować się wszystkimi czynnościami związanymi z dofinansowaniem.

Założyciel firmy oraz wszyscy pracownicy posiadają ponad 10 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych, analiz finansowych czy rozliczania projektów. Firma posiada certyfikację zgodną z normą ISO 9001:2015.

Struktura firmy:

  • Menager ds. projektów
  • Specjalista ds. projektów
  • Analityk finansowy
  • Specjalista ds. rozliczeń
  • Specjalista ds. szkoleń